Шостий день в Америці

Цього разу ранок розпочався не з розважальної програми, а з освітньої. Олександр Висоцький проводив семінар "Розробка стратегії динамічного розвитку". Ми знову зібралися в вже практично рідному конференц-залі готелю PALACE і почали підбивати підсумки. Точніше, згадувати все, що дізналися за час поїздки, та структурувати отримані знання. Багатьох відвідали геніальні ідеї, які потребують, однак, доопрацювання – цим ми й зайнялися. Вийшло дуже пізнавально та захоплююче. Ну а після обіду ми вирушили гуляти Нью-Йорком. Подивитись

Окремо варто відзначити Нью-Йоркське метро.


Метрополітен там почав будуватись досить давно, і спочатку спорудженням станцій займалися приватні особи. Зрозуміло, ніхто ні з ким не радився, і коли виникла ідея об'єднати всі лінії та віддати їх у відання міського муніципалітету, виявилося, що деякі колії ширші за інші. Змінювати нічого не стали, тому не дивуйтеся, якщо для продовження поїздки вам доведеться пересісти в інший поїзд, що їде в тому ж напрямку. Крім того, всі маршрути мають буквене або цифрове позначення, тому заплутатися з незвички досить просто. Але ми впоралися з нелегким завданням і швидко дісталися Бродвея.
Бродвей – це найширша довга вулиці в Нью-Йорку. Назва свою, яка розшифровується як «широка дорога», він, як і багато іншого в Нью-Йорку, отримав у спадок від голландських поселенців. Бродвей пролягає через весь Манхеттен, від парку Боулінг Грін на півдні до Інвуду на північному краю острова.

Ми почали свій шлях неподалік парку на площі Медісон і попрямували у бік Таймс-сквер. Дорогою чого тільки не надивилися! Найрізноманітніша публіка, магазини на будь-який смак та гаманець, кав'ярні, закусочні, забігайлівки та ресторани для будь-якої публіки – від гранично невибагливої до найвишуканішої.
Після вечері – завершальної вечері у Нью-Йорку – ми вирушили до Театрального кварталу дивитися мюзикл «Король-лев». Я думаю, що всі хоч мигцем, але бачили знаменитий мультик Уолта Діснея. Так ось, мюзикл – це ще яскравіше, ще більш емоційно та видовищно.


І заключне враження вечора – це нічний Таймс-сквер. Величезні монітори, що світяться, натовп людей навіть глибокої ночі, не припиняється рух ... Мені здалося, що Таймс-сквер - це така квінтесенція Нью-Йорка, сукупність всіх його найбільш яскравих рис.


Так закінчився наш останній вечір у Нью-Йорку.

Увага!

Запитання конкурсу:

7. Що є явище Манхеттенхендж (Manhattanhenge) і що стало його причиною?
8. Поясніть поняття “піраміда управління” у менеджменті.