І Міжнародний і VI Всеукраїнський семінар з охорони праці

У журналі «Охорона праці» 11/2015 вийшла стаття «І Міжнародний і VI Всеукраїнський семінар з охорони праці» про одномінний семинар Учбового центру “Новатор”:

У вересні в Ужгороді навчальний центр «Новатор» провів І Міжнародний та VI Всеукраїнський семінар з охорони праці та промислової безпеки «Європейські директиви у галузі охорони праці. Зміни СУОП при переході на ризик-орієнтований підхід». У ньому взяли участь 60 фахівців з охорони праці різних підприємств України, а також провідні міжнародні експерти: Екехард Бауер виконавчий віце-президент міжнародного органу із сертифікації Quality Austria, міжнародний експерт з питань якості, охорони та безпеки праці, ризик-менеджменту, СУОП, провідний аудитор з багатьох міжнародних стандартів та Фрідріх Куен — заступник президента з питань міжнародного та національного партнерства, а також з управління персоналом міжнародного органу із сертифікації Quality Austria.

Безумовно, найголовнішими на семінарі були його учасники, а це представники різних підприємств та організацій, які вже давно співпрацюють із УЦ «Новатор». Серед них лідери мобільного зв'язку компанії «Київстар» та «МТС», будівельні холдинги «Кнауф» та «Леруа Мерлен», магазини «Сільпо» та «Фора». Також у семінарі взяли участь представники АЗС "Шелл", ТОВ "Укрглас", Полтавського національного пед-університету ім. В. Короленка, компанії "Цеппелін Україна", ДП "Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів", ТОВ "Комодор", ТОВ "Сандора" та інших компаній.

Передучасниками заходу виступив Фрідріх Куен, який особливу увагу надав європейським стандартам у питаннях охорони праці. А спікери семинару — викладачі «Новатора», які пройшли спеціальну підготовку за міжнародними стандартами, — Р. Роголь та М. Данько у своїх виступах зупинилися на директивах Європейського Союзу у сфері охорони праці. Жвавий інтерес учасників семинару викликали практичні заняття щодо того, які моменти мають бути відображені у СУОП, щоб вона відповідала вимогам директиви щодо ризик-орієнтованого підходу. Із заключним словом на семінарі виступив директор навчального центру «Новатор» Ф.Овсянніков, який разом із Екехардом Бауером вручив учасникам сертифікати міжнародного зразка.

Автор статті – Т.Приходько, головний менеджер відділу маркетингу УЦ «Новатор»

І Міжнародний і VI Всеукраїнський семінар з охорони праці