СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ СЕМІНАР : «ВНУТРІШНІЙ АУДИТОР СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ОХОРОНОЮ ПРАЦІ»

 Група компаній “НОВАТОР” -

Лідер рейтингу «Ризик-менеджмент у системах управління охороною праці» за версією журналу «Охорона праці» – запрошує Вас на

СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ СЕМІНАР :

«ВНУТРІШНІЙ АУДИТОР СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ОХОРОНОЮ ПРАЦІ»

Відповідно до ст.13 Закону України «Про охорону праці» «роботодавець забезпечує функціонування системи управління охороною праці, а саме: … організовує проведення аудиту охорони праці…»

Аналіз функціонування СУОП у вигляді аудиту – це незалежна перевірка, спрямована на виявлення та усунення недоліків, підвищення ефективності роботи системи та її подальшого розвитку. Це можуть виконувати власні спеціалісти підприємства, які навчені методиці проведення внутрішніх аудитів.

Участь у семінарі дозволить отримати необхідні навички і на практиці опанувати методику для проведення внутрішніх аудитів на Вашому підприємстві.

Цільова аудиторія: фахівці, які мають знання в галузі охорони праці, з метою освоєння прийомів проведення внутрішніх аудитів.

Місце проведення: м. Київ, вул. Сім`ї Стешенків,7 ауд.1

Термін проведення – 13-14 грудня 2018р.

Регламент семінару – з 10.00 до 17.00

Вартість участі у семінарі – 1950 грн. без ПДВ

До регламенту включено: навчання з практичними завданнями, роздатковий матеріал, обід, кава-брейки, обговорення та обмін думками, відповіді на запитання, екзамен.

По закінченню семінару (за умови успішної здачі екзамену) видається сертифікат «Внутрішній аудитор СУОП»

 

За додатковою інформацією прохання звертатися:

Марина

+38(067) 32 84 684

m.mirsultanowa@ucnovator.com.ua