Методика планування та проведення внутрішнього аудиту з урахуванням ризик-орієнтованого підходу

ТОВ «Новатор Інтернешнл Україна» (Група компаній «Новатор») – партнер і офіційний представник Міжнародного органу з сертифікації AFNOR Group (Франція), з метою надання актуальної інформації підприємствам та організаціям щодо систем управління систем менеджменту якості

 

ЗАПРОШУЄ НА СЕМІНАР ТА НАВЧАННЯ ЗА ПРОГРАМОЮ

«Методика планування та проведення внутрішнього аудиту з урахуванням ризик-орієнтованого підходу» у відповідності до международного стандарту ISO 19011:2018 «Керівництво з аудиту систем менеджменту»

28 лютого 2019 року

 

На семінарі будуть розглянуті вимоги нового стандарту ISO 19011:2018 “Guidelines for auditing management systems”, основні відмінності нового стандарту від версії ISO 19011:2011, практичні аспекти застосування нових вимог, оцінка компетентності аудиторів.

Вартість участі у семінарі: 2 050 грн без ПДВ

Місце проведення: м.Київ, вул. Сім'ї Стешенків, 7, ауд.1

Спікери – провідні аудитори з багаторічним стажем роботи.

Цільова аудиторія: керівники підприємств, начальники служб, відділів, підрозділів, директори департаментів, керівники служб якості, аудитори.

Для участі у семінарі необхідно надіслати заявку на електронну адресу
m.mirsultanowa@ucnovator.com.ua

 

ТОВ «Новатор Інтернешнл Україна»  представляє інтереси AFNOR Group на території України з питань сертифікації систем менеджменту, а також з питань навчання персоналу за міжнародними стандартами (із можливою видачею сертифікату міжнародного образця). AFNOR Group (www.afnor.org) була заснована у 1927 році і є одним із світових лідерів у галузі сертифікації, має представництва на 5-ти континентах, має акредитацію органів, що входять до IAF, є членом IQNі, охоплює всі ЕA-Коді. У плані цінової політики запропонованих послуг AFNOR Group конкурентоспроможна для ринку України.

 

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном:

067-32-84-684 Мірсултанова Марина,