5-й ювілейний Всеукраїнський семінар з ризик-менеджменту: звіт №2

У м. Яремче (Івано-Франківська обл.) з 15 по 19 вересня 2014 року відбувся 5-й ювілейний Всеукраїнський семінар з ризик-менеджменту, організування та проведення Учбовим центром «Новатор».

Цільова аудиторія семінару: керівники підприємств, начальники служби охорони праці, провідні інженери з охорони праці, інспектори, фахівці та спеціалісти з охорони праці провідних підприємств України.

Спікером 5-го ювілейного Всеукраїнського семінару з ризик-менеджменту була Наталія Данько, Заступник директора департаменту сертифікації ТОВ «ТЮФ Рейнланд Україна», провідний аудитор TUV Rheinland Cert ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 50001.

Ті методи ідентифікації опасности та оцінки ризиків, яким М.Данько практично навчила учасників семинару, дозволяти їм максимально точно, повно та корисно розробляти та впроваджувати систему управління охороною праці на своїх підприємствах, у тому числі і відповідно до вимог міжнародних стандартів.

У перервах навчання учасники 5-го ювілейного Всеукраїнського семінару з ризик-менеджменту побували на екскурсії у Буковелі.

5-й ювілейний Всеукраїнський семінар з ризик-менеджменту у м.Яремче відвідав і представник ТУ Держгірпромнагляду України в Івано-Франківській області.

У рамках 5-го ювілейного Всеукраїнського семинару з ризик-менеджменту пройшли 2 майстер класи від Навчального центру «Новатор», що надзвичайно важливі у сьогоднішніх особливих умовах:
– Надання долікарської допомоги потерпілим у разі нащадного випадку – з презентацією нових тренажерів Учбового центру «Новатор» – «Гоша-06» і немовля «Гаврюша».
– Гасіння осередку пожежі первинними засобами пожежогасіння – на якому Учбовий центр «Новатор» презентував власний інноваційний винахід-корисну модель – тренажер "СІМ-1" (Симулятор вогнегасника).
Кожен учасник 5-го ювілейного Всеукраїнського семінару з ризик-менеджменту мав змогу особисто спробувати в дії тренажери "Гоша-06", "Гаврюша", "СІМ-1".

19 вересня 2014 року відбулося торжестве закриття 5-го ювілейного Всеукраїнського семинару з ризик-менеджменту, на якому директор Учбового центру «Новатор» Овсянніков Ф.О вручивши кожному учаснику сертифікат Міжнародного зразка «Specialist for Risk management and Occupational Health & Safety Management System acс. to BS OHSAS 18001:2007» та пам'ятний сувенір на згадку.