9-й Всеукраїнський – 4-й Міжнародний семінар з охорони праці та промислової безпеки «УПРАВЛІННЯ ПРОФЕСІЙНИМИ РИЗИКАМИ У СИСТЕМІ ОХОРОНИ ПРАЦІ. ВИМОГИ СТАНДАРТУ ISO 45001:2018»! День перший

Пропонуємо вашій увазі

звіт про проведення

 9-го Всеукраїнського – 4-го Міжнародного семинару з 

  охорони праці та промислової безпеки

  «УПРАВЛІННЯ ПРОФЕСІЙНИМИ РИЗИКАМИ У СИСТЕМІ ОХОРОНИ ПРАЦІ. ВИМОГИ СТАНДАРТУ ISO 45001:2018»,

який відбувся з 28 по 31 серпня 2018 року в місті Одеса (готель “ОК Одеса”)

 

День Перший – ВІДКРИТТЯ СЕМІНАРУ

Гостинна Одеса відчинила свої обійми для всіх представників найважливішої та значущої професії, для справжніх професіоналів, для майстерів своєї справи, для тих, хто не дивлячись ні на що, щодня дбає про життя та безпеку своїх колег, близьких та рідних. На семінарі є ті, хто брав участь у перших семинарах, і є ті, хто приєднався до нас пізніше, є зовсім нові, молоді, перспективні фахівці.

1-9 seminar

Вступне вітання від організатора семінару – Генерального директора Овсяннікова Федора Олександровича та заступника Генерального директора Групи компаній «Новатор» Лях Олені Миколаївни.

2-9 seminar

Спікери семінару:

  • Пекшева Ірина – Національний координатор проекту МОП «Поліпшення стану безпеки та гігієни праці в гірничодобувній промисловості України»;
  • Горюн Тетяна Михайлівна – завідувач відділу технічної інспекції праці Департаменту охорони праці апарату Федерації профспілок України;
  • Роголь Галина Леонідівна – директор центру сертифікації систем менеджменту Групи компаній «Новатор», провідний аудитор;

3-9 seminar

  Минулого року представники підприємства ТОВ «СПС Україна» виступали як учасники семінару. Цього року виступають, як спонсори нашого семинару. Привітання директора підприємства – Рябчук Ольги Леонідівни.

4-9 seminar

 

Нам приємно, що наші семинари відвідують учасники з інших країн і цей семинар не став винятком, підприємство Азерсел Телеком – лідируючий оператор мобільного зв'язку Азербайджану, представляли Тагієв Емін Вагіф огли та Манафов Васим Олегович – Привітання Тагієва Еміна Вагіф огли.

5-9 seminar

 

Старт нашого семинару розпочався з тими: «Виявлення опасностей та управління ризиками – найкоротший шлях до безпеки праці», який розкрила – Горюн Тетяна Михайлівна, завідувач відділу технічної інспекції праці Департаменту охорони праці апарату Федерації профспілок України.

6-9 seminar

 

Минулого року яскравим та незабутнім виступом радували нас спікери семінару-представники підприємства ТОВ «Твоя Безпека». За чисельними відгуками підготували презентацію «Нові підходи у навчанні водіїв та їх керівників», Геннадій Мазепа – директор та Олександра Кравчук – заступник директора.

7-9 seminar

На 9-й Всеукраїнський та 4-й Міжнародний семінар з охорони праці та промислової безпеки зібралися 57 представників (керівники підприємств, начальники служби охорони праці, інженери з охорони праці, директори департаменту кадрів, начальники відділу кадрів) провідних компаній та підприємств України.

 

8-9 seminar

Хочемо сказати величезне спасибі учасникам семинару, Вам за Вашу відданість Новатору, Вам – хто незважаючи ні на що, залишається з нами на протязі багатьох років. Сказати спасибі всім, хто приєднався до нас зовсім недавно Вам, хто знайшов у Новаторі підтримку, хто дає нам поштовх для нових відкриттів та звершень!