Семінар «Сучасні системи виявлення та гасіння пожежі»

Учбовий центр «Новатор» спільно з компаніями «Пожтехніка Україна» (компанія займається просуванням на українському ринку найбільш ефективних та сучасних розробок у сфері протипожежної безпеки), «Ательє Світлодизайн» (є лідером у виробництві фотолюмінісцентних евакуаційних систем та знаків пожежної безпеки). семінар «Сучасні системи виявлення та гасіння пожежі».

У зв'язку зі збільшенням випадків виникнення пожеж та відмовою автоматичних систем виявлення та гасіння пожеж (застарілі системи, недоброякісний монтаж та обслуговування тощо), що призводять до людських жертв та великих матеріальних втрат, ми вважаємо за доцільне довести до Вас сучасні можливості автоматичних систем та наочно продемонструвати їх можливості.

Спікери семинару: кандидат технічних наук, навчань секретар «Український науково-дослідний інститут цивільного захисту» – Антонов А.В., викладач ТОВ «Учбовий центр «Новатор» – Поліщук О.Г. ., директор «Ательє Світлодізайн» – Онищенко Д.А.

На семінарі будуть розглянуті питання:

 1. Сучасні системи виявлення та гасіння пожежі.
 2. Безпечне виконання висотних робіт під час монтажу протипожежних систем.
 3. Інноваційні системи безпеки:
  • Аспіраційні димові пожежні сповіщувачі VESDA – Ранні та надранні методи виявлення спалаху;
  • Безпечне та ефективне гасіння Novec™ 1230 (суха вода);
  • Лінійний тепловий пожежний сповіщувач (термокабель);
  • Пасивний протипожежний захист 3M™ Interam™ E-MAT™.
 4. Фотолюмінісцентні евакуаційні системи.

Місце проведення – м. Київ, вул. Строкача, 3, ауд. 3

Дата проведення – 26 березня 2014р. – з 9:30 до 17:30

Вартість участі у семінарі – 385,00 грн. (без ПДВ)/462,00 грн. (З ПДВ). Для постійних замовників Навчального центру «Новатор» діє спеціальна ціна.

У вартість семінару-тренінгу входить: навчання, інформаційно-консультаційне обслуговування, навчальні матеріали, сертифікат, кава-брейк, бізнес-ланч.