Online-курс NEBOSH IGC

Колеги! Група компаній «Новатор» спільно з RRC Training and Consultancy Georgia рада запропонувати Вам російськомовний онлайн-курс у прямому ефірі за програмою NEBOSH IGC і можливість складати іспити російською мовою.

Онлайн-курс подається в режимі реальної години в Zoom і практично аналогічний очному курсу в аудиторії, де викладач проводитиме курс з перервами, надаючи учащимся годину для роботи в групах, вправ і приватних зайнять. Іспити з модулю IG1 учні виконують вдома, маючи можливість користуватися необхідними довідковими матеріалами. Практичний залік по модулю IG2 проводитиметься на Вашому робочому місці. В обох випадках немає потреби відвідувати екзаменаційний центр.

Готові організувати спеціальну сесію онлайн-курсу у прямому ефірі NEBOSH IGC у жовтні 2021 року.

Міжнародний загальний сертифікат з охорони праці NEBOSH забезпечує глибоке розуміння широкого кола питань здоров'я та безпеки та потрібну кваліфікацію для всіх, хто працює чи хоче працювати в галузі охорони праці та техніки безпеки в будь-якій точці світу. Міжнародний загальний сертифікат NEBOSH заснований на міжнародних стандартах та передовій практикі. Він складається із двох модулів (IG1 & IG2), які необхідно успішно освоїти протягом п'яти років для отримання Міжнародного загального сертифікату NEBOSH.