OSH_Eastern_Europe

OSH

Вперше в Україні спеціалізована виставка «OSH/Охорона праці»

23 – 25 жовтня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбудеться міжнародна виставка та конференція «OSH/Охорона праці — перший в Україні спеціалізований виставковий форум, що охоплює все аспекти трудової безпеки та охорони здоров'я виробничого персоналу. Досвід організаторів — провідної української виставкової компанії «Євроіндекс» та світового лідера з проведення міжнародних виставок та конференцій з охорони праці UBM (Великобританія) дозволить створити ефективну бізнес-платформу для фахівців охорони праці та промислової безпеки України, а в перспективі — Східної Європи.

 

Тематика виставки «OSH/Охорона праці» включає всі сегменти галузі — засоби індивідуального (ЗІЗ) та колективного захисту, спецодяг, спецвзуття, спецтканини та фурнітуру для виробництва ЗІЗ, техногенну, пожежну та промислову безпеку, обладнання для роботи у спецумовах, вимірювальні та контрольні прилади , медицину та гігієну праці, навчання, спеціалізовану літературу, консалтинг, науково-дослідні розробки, ринковий нагляд за обладнанням підвищеної небезпеки та ЗІЗ.

Рівноцінною складовою події стане професійна міжнародна конференція, під час якої свої напрацювання та інноваційні рішення у галузі охорони праці представлять провідні вітчизняні та міжнародні експерти, фахівці профільних Державних структур, міжнародні професійні спільноти, наукові дослідні інститути, спеціалізовані тренінгові центри та ЗМІ.

Професійна та консультаційна підтримка підготовки виставки здійснюється Навчальним центром «Новатор».

Безперечним плюсом для учасників та відвідувачів є проведення виставки «Охорона праці» одночасно з головною бізнесовою подією для індустрії безпеки України — виставкою «Безпека». Професіонали суміжних ринків отримають широкі можливості для професійного спілкування та взаємовигідного співробітництва.

Запорукою успіху нового проекту є спілка з компанією UBM, організатором провідної європейської виставки в галузі охорони праці та промислової безпеки Safety & Health Expo (OSH Expo, www.safety-health-expo.co.uk). OSH Expo щорічно збирає у Бірмінгемі, у Великій Британії, понад 250 світових лідерів галузі та понад 14,5 тис. професіоналів. UBM також успішно розвиває OSH Expo в Індії, Саудівській Аравії, Туреччині та Південній Африці.

Виставка «OSH / Охорона праці» пройде за підтримки Держгірпромнагляду

Державна служба гірничого нагляду та промислової безпеки України надаватиме всебічну підтримку в організації та проведенні першої міжнародної виставки та конференції «OSH/Охорона праці».

«Виставка та конференція «OSH/Охорона праці» є актуальною та важливою для галузі охорони праці та промислової безпеки, оскільки сприятиме впровадженню новітніх технологій, поширенню науково-професійних знань та підвищенню професійного рівня фахівців з охорони праці, – зазначив О.І. Хохотва, голова Держгірпромнагляду. – Їх проведення дозволить об'єктивно проаналізувати та оцінити сучасний стан та перспективи формування культури охорони праці в Україні, а також зробить додатковий внесок у вирішення найактуальніших проблем галузі».

Державна служба гірничого нагляду та промислової безпеки України візьме активну участь у запланованих заходах, надаватиме інформаційну підтримку та сприятиме запрошенню фахівців до відвідування виставки та конференції.

Подробиці про виставку та конференцію «Охорона праці», а також умови участі — на сайті www.osh.in.ua.

* UBM Live - міжнародна компанія, яка проводить провідні галузеві виставки, організовує церемонії нагородження, реалізує online-проекти та видає публікації для 20 різних секторів бізнесу. Маючи офіси у Великій Британії, Бразилії, Нідерландах, ОАЕ, США, компанія з успіхом розвиває свої бренди в Азії, Африці, Східній Європі, Китаї, Південній Америці та Японії. UBM Live входить до лідируючої міжнародної медіа-компанії UBM plc, акції якої котируються на Лондонській фондовій біржі.

*Навчальний центр «Новатор» – єдиний серед подібних за видом діяльності навчальних центрів та комбінатів сертифікований за системою менеджменту якості згідно з Міжнародним стандартом ISO 9001:2008. За офіційними даними Державного комітету статистики України та відповідно до EUROPEAN STANDART RATING (Європейський стандарт рейтингування) набув статусу “Підприємство року 2010 та 2011 рр”. За результатами Національного бізнес-рейтингу України 2008, 2009, 2010 та 2011 років визнано лідером галузі за основним видом діяльності «Освіта дорослих та інші види освіти». Навчальний центр «Новатор» — це кілька підприємств, які безпосередньо займаються навчанням з охорони праці, пожежної, електробезпеки тощо, лабораторія зварювання, санітарно-промислова лабораторія з атестації робочих місць. Подробиці на сайті  www.ucnovator.kiev.ua