Семінар страхувальників Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування в Україні у Київській області

Поспішаємо повідомити про успішно проведений науково-виробничий семінар для страхувальників Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування в Україні в Київській області.

У заході взяли участь керівники і спеціалісти служб охорони праці та фінансово-економічних підрозділів підприємств, установ і організацій Київської області. Загальна кількість учасників – понад 40 осіб.

Злухачам запропоновано цікаву і змістовну програму, відповідно до якої їх ознайомлено зі станом страхового травматизму на підприємствах регіону, роз’яснено покроковий порядок дій у разі настання нещасного випадку, доведено результати дослідження тенденцій виробничого травматизму, як основи для опрацювання механізмів його профілактики, презентовано діаграми і таблиці з аналітичним матеріалом, а також розглянуто види матеріального забезпечення, що фінансуються за рахунок коштів Фонду та найпоширеніші помилки при їх наданні, роботу комісії із соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності. Семінар пройшов у жвавій дискусії, спікерами надано змістовні відповіді на питання.